EMPİRE GÜVENLİK SİSTEMLERİNE HOŞ GELDİNİZ

 

 

magaza urun_koruma_sistemle magaza urun_alarm_etiketler
Mağaza ürün koruma sistemleri

Mağazanızdaki hırsızlık olaylarının önüne geçemiyorsanız mağaza ürün koruma sistemi ile ürünlerinizi koruyabilirsiniz. Mağaza içerisinde güvenlik etiketi, barkod takılmış ürünlerin hırsız tarafından dışarıya çıkarılması esnasında alarm vererek hırsızı yakalatır. Antenlerin ihtiyaca göre çeşitleri mevcuttur.


Mağaza ürün alarm etiketleri

Alış veriş ortamındaki hırsızlıklar korunmadığınız sürece cironuzdan yüksek miktarda pay almaya devam ederler, yapılan araştırmaların sonuçlarına göre hırsızlık yapılıp güvenlik sistemi sağlanmayan mağazalarda hırsızlık olayları devamlı artış göstermektedir. Hırsızın güvenli ortamı haline gelen iş yeriniz hırsız tarafından devamlı takip edilerek her geçen gün daha fazla talep görmektedir.

guvenlik kamera_sistemleri hirsiz alarm_sistemleri
Güvenlik kamera sistemleri

Zincir mağazalar ve ticari işletmelerinizin güvenliğini bilgisayardan, internetten, cep telefonundan izleyip kayıt yapıp önceki bir zamanda olan olayı, hırsızlığı tespit etmenizi, personel verimliliğini kontrol etmenizi sağlayan kamera sistemleri ekonomik fiyat, çeşitli markalardan seçim imkanı ve taksitli ödeme seçenekleri.

Hırsız alarm sistemleri

İşyeri, Fabrika, Konut, Mağaza, Zincir Mağazalarınızda Ekonomik Kablolu kablosuz Hırsız alarm Sistemleri. Telefon İhbar sistemi özelliği sayesinde abonelik ücreti gerektirmedeği için ömür boyu ücret ödemezsiniz, hırsız alarm sistemini bir yıllık üyelik bedeline gelebilecek maliyetle satın alır ömür boyu istediğiniz mekanda kullanırsınız.

barkod otomasyon_sistemleri kisi sayim_sistemleri
Barkod otomasyon sistemleri

Firmanızın stok maliyetleri görünmeyen bir maliyet olmakla beraber aynı zamanda pazarlama departmanınızın market planlamasınıda yanlış yönlendirir. İhtiyac duyabileceğin barkod stok kontrol yönetim otomasyon sistemleri işlemlerin hız kazanmasını sağlarken aynı zamanda yönetilebilir stok kontrolü sağlar.

Mağaza kişi sayım sistemleri

Mağazalarda veya alışveriş merkezlerinde planlama yapabilmesi için gerekli olan müşteri trafiğini kontrol ederek müşteri ihtiyaçlarını satış sistemi ile birleştirerek kampanya promosyon hareketi ve pazarlama stretejisi oluşturmanıza yarayacak müşteri kişi sayım sistemleri.

EMPİRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÜRÜN KORUMA, GÜVENLİK KAMERASI, HIRSIZ ALARMI, KİŞİ SAYIM VE BARKOD OTOMASYON GİBİ SİSTEMLERDE  HİZMET VERMEKTEDİR