kişi sayım sistemi

Kişi Müşteri Sayım Sistemi

GÜVENİLİR, UYGUN MALİYETLİ, KULLANIMI KOLAY, ESNEK GELİŞMİŞ RAPORLAMA, KÂRLILIK ARTTIRICI...

E-Count, en son görüntü işleme teknolojilerini kullanan, piyasadaki en yeni, en güvenilir ve en iyi fiyat/performans oranına sahip olan kişi sayma sistemidir. Her tür ortamda, tavan yüksekliği ve giriş genişliğinden bağımsız olarak insan trafiğini yaklaşık %95 başarı oranı ile ölçer. Her ölçekte perakende mağaza zincirlerine ve AVM’lere özel geliştirilmiş web tabanlı, grafiklerle zenginleştirilmiş raporlama sistemi ile yöneticilerin farkındalığını, işletmenin kârlılığını arttırır. Yaygın bayii ağı, 7/24 satış sonrası desteği, bilgisayara ihtiyaç duymadan çalışan son teknoloji yapısı ve kullanıcıya özel uyarlanan raporlama sistemi ile E-Count, bir kişi sayım sisteminden çok daha fazlasıdır.


FARKLI İKİ MAĞAZANIN, AYNI TARİH ARALIKLARINDAKİ ZİYARETÇİ SAYISINI KARŞILAŞTIRMA.

kişi sayım sistemi

MAĞAZANIN FARKLI TARİH ARALIKLARINDAKİ ZİYARETÇİ SAYISI. KIRILMA NOKTALARININ (ANİ İNİŞ VE ÇIKIŞLAR) GÖZLEMİ.

kişi sayım sistemi

Her gün yüzlerce insan bir mağazayı ziyaret eder. Bu ziyaretçilerin bir kısmı başarılı bir şekilde müşteriye dönüşürken daha fazlası da alışveriş yapmadan ayrılır. Müşteriye dönüşen ziyaretçi sayısının, toplam ziyaretçi sayısına oranı bir mağaza için dönüşüm oranını verir. 
Bu oran perakende sektörünün en temel metriğidir. Yöneticiler E-Count ile mağaza trafiğini gözlemleyerek dönüşüm oranlarını etkili bir şekilde analiz edip satış rakamlarını arttırabilirler. E-Count tüm Kasa ve Kaynak Yönetim Programları ile sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Müşteri Kişi Sayım sistemi ihtiyaçlarınız için 0212 509 25 66 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimizle ile görüşebilir veya Teklif talep formunu doldurarak teklif talebinde bulunabilirsiniz.